• Wpisów:2361
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 11:42
  • Licznik odwiedzin:53 134 / 2434 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Chciałabym Tobie wystarczyć na całe życie.
 

 
Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
 

 
Ja to bym chciała, żeby choć raz jedyny wszystko poszło po mojej myśli. Każda chwila, godzina, sekunda. Wszystko tak jak sobie ułożyłam.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Nie obiecuj , że mnie nie zostawisz. Po prostu nie mów nic, i zostań.
 

 
Twoje oczy opowiadają historie Twojego bólu.
 

 
Drugiego człowieka kocha się za to jaki jest, albo nie kocha się go wcale.
 

 
– Przyjaźń – według mojej definicji – zasadza się na dwóch rzeczach – powiedział nagle. – Szacunku i zaufaniu. Oba czynniki są niezbędne. I muszą działać w obie strony. Można żywić do kogoś głęboki szacunek, ale bez zaufania przyjaźń się rozpada.
 

 
W chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.
 

 
Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń, że się mylę, i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką, kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił, wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym.
 

 
Zrób w moim kierunku jeden krok, a ja w Twoim zrobię tysiąc.
 

 
W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica, niewybaczalny żal, nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość.
 

 
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.
 

 
Bycie singlem nie znaczy, że jesteś słaby. To znaczy, że jesteś wyjątkowo silny, aby czekać na to na co zasługujesz.
 

 
Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich.
 

 
Tak w sumie to jak zdefiniować szczęście? Chyba tylko przystawiając je do skojarzeń. To ciągły uśmiech na twarzy, słońce, ciepło, rodzina, pachnące ciasto, smak kawy z mlekiem, radość osoby na której Ci zależy, spacer po lesie przy śpiewie ptaków, kąpiel w gorącym morzu, zwiedzanie nowych miejsc. Dlaczego nie potrafimy o tym mówić?
 

 
Alkohol pomaga usunąć stres, bieliznę, biustonosz i masę innych zmartwień. Napijesz się ze mną?
  • awatar Emexae: Skąd ty bierzesz takie zajebiste teksty hahaha <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Podobają mi się wielcy, silni i przystojni faceci. Właśnie tacy, przed którymi zawsze ostrzegała mnie mama.
Problem z niskimi facetami polega na tym, że kobieta czuje się przy nich jak potężna Amazonka. Zwłaszcza gdy ma się sto siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu i rozmiar trzydzieści osiem czy coś koło tego.
Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy cię obejmą i oprą podbródek na twojej głowie czujesz się jak mała dziewczynka chroniona przed wielkim i złym światem. Zupełnie jakby odtąd nic złego nie mogło się już wydarzyć.
  • awatar Emexae: Tylko dlaczego matki tego nie rozumieją i tam, gdzie my czujemy się bezpieczne one szukają haczyków, które niestety często znajdują...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Przypomnij sobie kim byłeś rok temu.
Zastanów się kim jesteś teraz.
Wyobraź sobie kim będziesz za rok.
 

 
Zakochani mają łatwiej. Nie dlatego, że świat im sprzyja, przeciwnie, albo zazdrości, albo ostentacyjnie pokazuje, jak bardzo jest znudzony szczęściem, jak mało jest ono twórcze, jakie nudne. Mają łatwiej, przez energię, która zamienia słowo „chciałbym” na „chcę”.
 

 
Śmiech to lekarstwo dla duszy. Dzisiejszy świat bardzo potrzebuje tego lekarstwa.
 

 
Możesz być z kimś przez dwa lata i nie poczuć nic szczególnego. Możesz być z kimś przez dwa miesiące i poczuć wszystko. Czas to nie miernik.
 

 
Przyglądać się ludziom - oto moja rozrywka.
 

 
Nigdy nie dziel się szczęściem. Nie mów skąd je masz i co sprawiło, że się uśmiechasz. Ludzie, to egoiści i będą chcieli Ci to odebrać, pamiętaj.