• Wpisów:2361
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 11:42
  • Licznik odwiedzin:53 454 / 2462 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Pamięć bywa ułomna – myślałem, że cię nie zapamiętam, a nie potrafię zapomnieć.
 

 
A we mnie jest ciepły wiatr, słońce. Rozgrzane pola pachną wszystkim, co kwitnie i pragnie wolności. Kiedy się tobie wymykam, zaczynam cię więcej kochać.
 

 
Znaleźć własne miejsce. Być szczęśliwym z tego, co się ma. Traktować wszystkich z szacunkiem. Prowadzić dobre życie. Nie mam na myśli dóbr materialnych, mam na myśli miłość. Nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie...
 

 
Każda wspólnie spędzona minuta była malutką wiecznością, idealnym światem.
 

 
Nie miałam planów na przyszłość. To tak, jakbym wierzyła, że moje życie się ułoży. Wydaje mi się, że jeśli człowiek się pakuje i odchodzi – mimo że to jest nierozsądne, bo traci mieszkanie – to zyskuje jednak swobodę, wolność i prawo decydowania o sobie. Jak się wierzy w siebie, to z reguły jakoś się wszystko układa. Wiele razy po to, by być sobie wierną, zaufałam swojej intuicji, choć wydawało się to nierozsądne. Nigdy się niczego nie bałam, szłam va banque. Można mi wszystko zabrać, a ja mogę jutro zacząć życie od nowa.
 

 
(…) Najlepszą zemstą jest świetny wygląd, prawda?
 

 
Oto kilka z rzeczy, które tak bardzo chciałam ci powiedzieć. Że jest wiele spraw, o które warto walczyć. I że w rezultacie, nawet jeśli podjęcie ryzyka śmiertelnie cię przeraża, życie postawi ryzyko na twojej drodze w tak pięknym przebraniu, że je podejmiesz, choć nie będziesz miała pojęcia dokąd właściwie masz iść. Pierwszy krok jest najważniejszy. Najpierw prostujesz się, potem stawiasz pierwszy krok. Trzeba żyć własnym życiem, nie życiem innych.
 

 
To nie zupełnie była miłość od pierwszego wejrzenia, tylko pewność. Cześć, to Ty. I tak już zostanie.
 

 
Nie mówmy o sobie źle. Inni zrobią to za nas.
 

 
A przeszłość? Ma brązowe oczy i wciąż bardzo mi na niej zależy.
 

 
W uczuciach nie ma czegoś takiego, jak zwątpienie. Kochasz albo nie.
 

 
Sami tworzymy swoje magiczne miejsca, odwiedzając w nich siebie.
 

 
Boimy się kochać. Boimy się momentu, gdy zacznie nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.
 

 
Masz samochód, dom, Jego niebieskie oczy. A może serce chce roweru, jednego pokoju i brązowych oczu kogoś innego?
 

 
Stare fotografie przywołujące masę wspomnień. Niektóre wywołują uśmiech na twarzy inne zaś cisnące się do oczu łzy. Uwiecznione chwile, które już nie wrócą. Osoby, które odeszły. Dzieciństwo, które przeminęło w mgnieniu oka. Siadasz z ogromnym pudłem na podłodze i wspominasz wszystko z gorącym kubkiem kakao w dłoni.
 

 
Uśmiech jest jak sok pomarańczowy. Ma ciepły kolor, słodki smak i daje dużo energii.
 

 
Nikt nie ma na własność wschodu słońca, który zachwycił nas pewnego wieczoru - ciągnął. - tak samo jak nikt nie może mieć na własność pochmurnego popołudnia i deszczu dzwoniącego o szyby ani spokoju, jaki roztacza wokół śpiące dziecko, ani też magicznej chwili, gdy fala morska rozbija się o skały. nikt nie może mieć na własność tego, co na Ziemi najpiękniejsze, ale każdy może to poznać i pokochać.
 

 
On? On nigdy nie spóźniał się na autobus. To tylko kierowcy jeździli za wcześnie. On? W swoim mniemaniu nie kłamał. Po prostu mówił wygodniejszą część prawdy. Chodzący ideał.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
I choćbym nie wiem jak była zła i nawet jeśli bym krzyczała że cię nienawidzę, że masz się wynosić, nie możesz odejść rozumiesz? Nie możesz.
 

 
Nie boimy się wejść w związki. Boimy się uzależnienia od drugiej osoby. Umieramy ze strachu, że jedno słowo czy gest może nas doszczętnie zniszczyć.
  • awatar Obrotna Andziaaa.: Albo boimy się tego, że to my możemy zniszczyć wszystko jednym słowem czy gestem raniąc osobę która na to nie zasługuje.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Nie mów, że to nie ma sensu. Wszystko go ma, co tylko potrafi sprawić, że szybciej bije ci serce.
 

 
Wielu ludzi płacze wieczorami, intensywnie myśląc o tym co ich boli, co nie pozwala zasnąć.
 

 
- Przekraczasz granice. - To ich nie stawiaj.
 

 
Prawdziwy przyjaciel opieprzy jak ojciec, martwi sie jak mama, wkurza jak siostra, irytuje jak brat, kocha bardziej niż Twój chłopak.